TSA 52

از توان 4 تا 450 کیلووات

از ولتاژ 200 الی 690 ولت

راه اندازی و توقف پمپ یا فن اغلب مستلزم استرس مکانیکی است. Soft Starter های CG عملکرد روان را تضمین می کنند و علاوه بر این تکنیک های ترمز پیشرفته را برای سنگ شکن ها و اره ها ارائه می دهند. عملکرد مانیتور داخلی از سرمایه شما محافظت می کند.

0
ورودی دیجیتال قابل برنامه ریزی
0
خروجی دیجیتال قابل برنامه ریزی
0
آنالوگ ورودی
0
آنالوگ خروجی
feature_responsive

شروع نرم هزینه های شما را کاهش می دهد

تنظیم گشتاور موتور بهتر است با کنترل جریان در هر سه فاز انجام شود. کنترل 3 فاز جریان های متقارن و متعادل را بدون معایب تلفات انرژی اضافی، نویز و لرزش ارائه می دهد که معمولاً با سافت استارترهای 2 فاز متصل می شود.

استارترهای نرم افزاری Emotron TSA دارای کنترل 3 فازی همراه با الگوریتم های پیچیده برای کنترل گشتاور هستند. سافت استارترهای معمولی از یک رمپ ولتاژ از پیش تعریف شده برای کنترل استارت استفاده می کنند. با Emotron TSA، گشتاور واقعی موتور به طور مداوم بر اساس الزامات برنامه محاسبه و کنترل می شود. این کنترل گشتاور یک شروع فوق العاده نرم با شتاب ثابت را تضمین می کند. کنترل گشتاور به این معنی است که جریان راه اندازی حتی تا 30٪ کاهش می یابد. می توانید از فیوزهای کوچکتر و کابل های ارزانتر استفاده کنید و از هزینه نصب و انرژی کمتر بهره مند شوید. شروع صاف همچنین منجر به استرس مکانیکی کمتر، بهبود کنترل فرآیند و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.

feature_admin

از فرآیند خود محافظت کنید و کارایی را به حداکثر برسانید

یک مانیتور بار داخلی از دستگاه و فرآیند شما در برابر خرابی پرهزینه، آسیب تجهیزات و خرابی محافظت می کند. اگر سنگ شکن گیر کرده باشد، پمپ خشک شود، کمپرسور در حالت بیکار باشد، یا فن به دلیل مسدود شدن فیلتر کار کند، فوراً واکنش نشان می دهد. این با محاسبه مداوم گشتاور موتور مورد استفاده به دست می آید. هر گونه انحراف از سطوح بار انتخابی شما منجر به هشدار یا توقف سریع اما هموار می شود.

بار واقعی را می توان از راه دور از طریق خروجی ارتباط آنالوگ یا فیلدباس نمایش داد. همچنین می توان از مانیتور برای تعیین زمان آماده بودن فرآیند استفاده کرد، به عنوان مثال، زمانی که سطح ویسکوزیته هسته در یک فرآیند اختلاط به دست می آید. شما می توانید به یک عملیات کارآمد و قابل اعتماد که از آسیب و وقفه محافظت می شود اعتماد کنید. از موتور خود محافظت کنید تمامی سافت استارترهای EMOTRON TSA دارای ورودی ترمیستور PTC موتور برای حفاظت حرارتی موتور به صورت استاندارد هستند. ورودی های ترمیستور ایزوله مطابق با DIN 44081/44082 است. علاوه بر این، سافت استارتر امکان اتصال حداکثر 6 سنسور دمای PT100 را فراهم می کند. نرم افزار سافت استارتر همچنین دارای یک عملکرد آسان برای حفاظت حرارتی موتور I2t است. توقف های هوشمند – صاف یا سریع EMOTRON TSA راه‌حل‌های کارآمدی را ارائه می‌دهد، چه نیاز به توقف صاف یا سریع باشد. توقف خطی پمپ خطر چکش آب را بدون نیاز به دریچه های کنترل شده با موتور از بین می برد. عملکرد ترمز داخلی، توقف سریع و ایمن آسیاب ها و اره ها را بدون ترمزهای مکانیکی تضمین می کند. سرعت آهسته و عملیات دویدن به غیر از افزایش و کاهش سرعت بین صفر و سرعت نامی موتور، استارت‌های نرم‌افزار EMOTRON TSA عملکردی با سرعت پایین را هم در جلو و هم در عقب بدون سخت‌افزار اضافی ارائه می‌کنند. سرعت آهسته یا دویدن به جلو یا عقب می تواند برای تراز کردن بار یا کارکردن موتور در سرعت های پایین برای اهداف آزمایشی یا سرویس مفید باشد. نمونه‌هایی از کاربردهایی که در آن‌ها چنین سرعت پایین یا عملیات دویدن با ارزش است، بارگیری/تخلیه سانتریفیوژها یا میکسرها یا تعیین موقعیت نوار نقاله‌های تغذیه است. ابعاد فشرده سافت استارترهای EMOTRON TSA از کوچکترین در کلاس خود هستند. آنها دارای طراحی جمع و جور و در عین حال کاربر پسند به دلیل ساخت فضای کارآمد و طراحی منحصر به فرد بای پس هستند.

ساعت بلادرنگ و بلوک های برنامه نویسی نرم افزار EMOTRON TSA بلوک های برنامه نویسی داخلی مانند توابع منطقی، مقایسه کننده ها، فلیپ فلاپ های SR، شمارنده ها و تایمرها را ارائه می دهد. این راه را برای سفارشی کردن عملکرد مطابق با نیاز شما باز می کند. یک ساعت واقعی اطلاعاتی در مورد تاریخ و زمان واقعی روز ارائه می دهد. اطلاعات زمان واقعی برای ثبت زمان در گزارش رویداد و فعال کردن شروع و توقف از پیش برنامه ریزی شده در تاریخ و زمان معین استفاده می شود. نصب آسان و استفاده آسان نصب سریع و مقرون به صرفه است، زیرا نیازی به تجهیزات اضافی نیست. هر چیزی که نیاز دارید در یک واحد EMOTRON TSA گنجانده شده است. تعدادی از گزینه‌ها به شما امکان می‌دهند عملکرد سافت استارتر را سفارشی کنید و به طور کامل از محصول مطابق با نیاز خود استفاده کنید. کنترل پنل چند زبانه با کلیدهای تک کاره و عملکرد کپی استارت‌های نرم‌افزار EMOTRON TSA که برای کاربردهای جهانی طراحی شده‌اند، یک واحد نمایشگر چندزبانه را به صورت استاندارد حمل می‌کنند. کنترل پنل دارای یک سیستم منو با کاربری آسان و منوی اختصاصی و کلیدهای شروع/ توقف است.

feature_meta

گزینه ها قابلیت اضافه می کنند

تعدادی از گزینه ها به شما امکان می دهند عملکرد EMOTRON TSA را سفارشی کنید و به طور کامل از محصول مطابق با نیاز خود استفاده کنید

feature_header

کنترل پنل خارجی

پانل کنترل خارجی برای جابجایی پانل کنترل از سافت استارتر به جلوی درب پانل یا کابینت کنترل استفاده می شود. حداکثر فاصله بین سافت استارتر کنترل پنل خارجی سه متر است

feature_fusion

ارتباط

گزینه های ارتباطی عبارتند از: ارتباط فیلدباس از طریق Profibus DP و DeviceNet ارتباطات اترنت صنعتی از طریق درگاه های Modbus/TCP، EtherCAT و Profinet 1 یا 2 و ارتباط سریال از طریق USB یا با استفاده از پروتکل RS485/Modbus RTU (RS232 استاندارد داخلی است)

feature_slider

حفاظت موتور

سنسورهای PTC و PT100 را می توان برای نظارت بر دمای موتور و ارائه بازخورد فرآیند بدون استفاده از فرستنده متصل کرد. امکان اتصال حداکثر 6 سنسور PT100 وجود دارد

I/O دیجیتال گسترده (3+3)

بردهای داخلی ورودی/خروجی دیجیتال با 3 ورودی دیجیتال + 3 خروجی رله در هر برد

EmoSoftCom نرم افزار رایانه شخصی که برای راه اندازی، مستندسازی و ثبت برنامه های کاربردی استفاده می شود

feature_language

مشخصات فنی

Rated power 7.5 – 400 kW

Supply voltage

00 – 525 V, 3-phase

200 – 690 V, 3-phase

Control supply 100 – 240 V, 1-phase

Rated current 17 – 450 A

Protection class:

IP20, NEMA Type Open (up to 800 A)

امکانات سافت استارتر TSA

 • سافت استارتر فشرده و مستحکم با دامنه توان گسترده

 • بای پس داخلی

 • کنترل گشتاور 3 فاز برای عملکرد بهینه

 • حالت های شروع و توقف کنترل گشتاور برای شروع نرم و روان با جریان پایین

 • ترمز برداری دینامیکی با ظرفیت بالا برای توقف با اینرسی بالا

 • برد عایق شده به عنوان استاندارد طول عمر را در محیط های خشن افزایش می دهند

 • کنترل پنل چند زبانه. پشتیبانی از کپی پارامتر بین واحدها

 • حرکت به جلو/عقب با سرعت قابل تنظیم

 • حفاظت موتور I2t و ورودی ترمیستور ایزوله به عنوان استاندارد

 • عملکرد مانیتور بار برای محافظت از ماشین آلات بار شما

 • بلوک های برنامه نویسی منطقی و تایمر

 • حفاظت IP20 برای سایزهای 16 الی 450 آمپر

 • دارای EMC C2

 • تاییدیه های UL/cUL

 • تاییدیه دریایی DNV-GL

دانلود کاتالوگ و منوال